Hakkımızda

 

 

Uzun Yıllardır Sektöre hizmet veren firmamız  Kozmetik, Medikal Estetik ve Eğitim üzerine faaliyet göstermektedir.Başladığımız günden bugüne gelişen teknolojinin takipçisi olup kaliteli hizmet vermeyi hedef edindik. 

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için kendi bünyemizde yaptığımız yeniliklerle merkezlerimizde profesyonel kadromuz ile güzelliğinize güzellik katmak veya hala fark edemediğiniz güzelliğinizi keşfetmek için şık dizayn, iç açıcı ortamlar, güler yüzlü hizmet ve en önemlisi temiz ve hijyen uygulama titizliği ile konforlu mekanlarımızda Medikal Estetik, (PRP, Botoks, Dolgu, Mezoterapi uygulamaları, Kılcal Damar Tedavisi, Saç Ekimi, Epilasyon, Dermal Roller, Medikal Masaj) Vücut Bakımları, Cilt Bakımları ve güzellikle ilgili her türlü hizmet verilmektedir.

En iyi hizmeti, en uygun şartlarla müşterilerimize sunmaktayız..

 

Estetik mutluluk veren bir biçimlenmedir. Güzellik estetiğin ayrılmaz bir parçasıdır. Kadın ise güzelliğin simgesidir. Güzel ve bakımlı görünüşe sahip kadınlar daha çok fark edildiği için güzel görünüş, kadınlar için vazgeçilmez bir tutku haline gelmiştir,

Bunun yanı sıra erkeklerinde kozmetik ve estetik bakımlara olan ilgisi oldukça fazla. Nasıl erkek kadının bakımlı ve güzel olmasını istiyorsa, o da erkekten
aynı talepte bulunuyor, eskiden birkaç yerli parfümden ibaret erkek kozmetiği, şimdi kadın kozmetiğiyle yarışır hale gelmiş durumda.


Türkiye’nin her bölgesinde artık her markanın kadın ve erkek ürünleri raflarda yan yana sergileniyor. Birçok bölgede ki salonlarda gördüğümüz talep kişisel bakımlar için kadının yanı sıra erkek müşterilerin bir hayli fazla sayıda olmasıdır. Epilasyon, botox, saç ekimi manikür, pedikür ve cilt bakımları için kadınların yanı sıra birçok erkek müşteri randevu defterinde yerini almış durumda….

 

 


Bize Sorun

 

Anket

Web sitemizi nasıl buldunuz ?


Web sitemizi nasıl buldunuz ?

307 Kez Oy kullanılmıştır.
Çok güzel % 55 168 Oy
İyi % 17 51 Oy
Kötü % 10 30 Oy
Çok kötü % 19 58 Oy